Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Stool në Natyrë - për të Dekoruar Kopshtin tuaj me Stil Modern

Stoolet në ambiente të jashtme të përsosura si për mjediset shtëpiake ashtu edhe për ato me kontratë: të përshtatshëm me ngjyra.

Stoolet e larta ose të ulëta në natyrë janë një zgjedhje e mirë për ata që kanë një kopsht të madh ose për ata që kanë nevojë për mobilje të dizajnit modern për biznesin e tyre.
Ndër propozimet tona do të gjeni karriget alumini të pikturuara me një dekoratë që kujton natyrën e personalizueshme për sa i përket ngjyrës së linjës Forest nënshkruar nga marka e famshme Fast Outdoor. E përkryer për ata që duan linja të thjeshta dhe një stil origjinal.
Stool polietileni të markës së re Rrëshqitje për ata që e duan origjinalitetin. Linjat e bukura, format argëtuese dhe ngjyrat e personalizueshme janë karakteristikat e jashtëqitjeve të propozuara nga Slide. Një shembull është frika e Pijes që kujton formën e një gote koktej.
Për kategorinë në vend të stol të ulët, marka Myyour ofron stool me forma origjinale dhe shumëngjyrësh si Skull dhe e Liberty.

Zgjidhni stolin në natyrë që plotëson më së miri nevojat tuaja dhe nëse keni nevojë për sqarime ose më shumë informacion ju lutemi na kontaktoni. Stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju përgjigjet pyetjeve tuaja dhe do t'ju ndihmojë gjatë gjithë procesit të blerjes.