Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Përbërja e banjës me mur dyshe në Melamine Made in Italy - Bergen

Kod: BERGEN4
lek 156.158,55 lek 218.621,98 -29%

madein_italy

- +
Masat
dimensionet totale L 121 x P 46,5 x H 190 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Materiali bazë
Melamine
Material pasqyre
gotë
Materiali për lavaman
qeramike
Viadurini Collezione Bagno

Mobilje për banjë të pezulluar me lavaman të dyfishtë, të punuar me dorë në Itali në melamin.

Bergen është një përbërje e rafinuar e mobiljeve të banjës së pezulluar të bëra në Itali me materiale me cilësi të lartë.
Falë modelit të tij praktik dhe funksional do të jetë perfekte për tu integruar në të gjitha stilet e banjës.

Përbërja përfshin:
  • një bazë melamine rezistente ndaj gërvishtjeve prej W 120 x D 45 x H 50 cm, e karakterizuar nga dy sirtarë me rrëshqitje, mbyllje të butë të ngushtë dhe dorezë groove;
  • një legen i dyfishtë i prerë në qeramikë të bardhë me një tejkalim prej L 121 x P 46.5 x H 2 cm;
  • një pasqyrë me kornizë alumini saten prej L 120 x P 2 x H 60 cm me llambë të udhëhequr me shkëlqim të lartë me dritë natyrale 4500k (nuk mund të zëvendësohet), led2835, 60led / m, 10W, AC220 / 240V, 50-60Hz, 1200 Lumen, IP44 , RoHS, CE, klasa e energjisë A ++.
Alsoshtë gjithashtu në dispozicion në katër ngjyra të ndryshme:
  • havana;
  • të bardhë;
  • blu;
  • Brown.
NB: apsezmat dhe kullimi nuk janë përfshirë në çmim; nëse dëshironi t'i blini ato dhe / ose të rregulloni përbërjen për sa i përket madhësive dhe përfundimeve, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

MELAMINE: butësi, shkathtësi dhe qëndrueshmëri.
Melamina është një material i përbërë nga shtresa të ndryshme të chipboard, të shtypur dhe të mbuluar me letër të ngopur me rrëshirë melamine.
Mund të imitojë karakteristikat e materialeve të tjera, të tilla si druri dhe petëzimi, duke ruajtur aspektet e tij teknike të mrekullueshme: rezistente ndaj lagështirës dhe rezistent ndaj infiltrimeve. Këto dy karakteristika e bëjnë atë zgjidhjen ideale për krijimin e mobiljeve për zonën e banjës.
Lista e avantazheve të këtij materiali, rezistenca ndaj gërvishtjeve dhe nevoja për mirëmbajtje minimale plotësojnë listën.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies