Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Përbërja e banjës së pezulluar në Dizajn Modern në dimento Mdf Made in Italy - Yoyo

Kod: YOYO6
lek 104.305,91 lek 146.028,27 -29%

madein_italy

- +
Masat
madhësia totale W 90 x D 45 x H 190 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Materiali bazë
MDF
Material pasqyre
gotë
Materiali për lavaman
qeramike
Viadurini Collezione Bagno

Përbërja e vogël e pezulluar e banjës me dizajn modern në MDF me ngjyra betoni të bëra në Itali.

Yoyo është një përbërje modeste e mobiljeve të banjës së pezulluar të bëra në Itali me materiale me cilësi të lartë.
Falë modelit të tij të thjeshtë dhe praktik do të jetë perfekte për tu integruar në të gjitha stilet e banjës.

Përbërja përfshin:
  • një top mdf i boksuar i bërë me teknologji të palosshme me një sipërfaqe PVC rezistente ndaj gërvishtjeve në ngjyrën e çimentos prej L 90 x P 45 x H 12 cm (përfshihen kllapa mbështetëse metalike të galvanizuar);
  • një mbajtëse peshqire me pajisje të dyfishtë gjithashtu e zbatueshme edhe në murin e W 35 x D 7 x H 1 cm;
  • një lavaman lavamanësh të bardhë, me countertop, me madhësi 60 x W 40,5 x H 15 cm;
  • një pasqyrë e kthyeshme me një kornizë argjendi ABS në L 70 x D 2 x H 70 cm;
  • një llamba të udhëhequr nga drita të ftohtë 6000k (jo të zëvendësueshëm), 8W, AC220 / 240V, 50-60Hz, 640 Lumen, IP44, RoHS, CE, klasa e energjisë A ++.
NB: apsezmat dhe kullimi nuk janë përfshirë në çmim; nëse dëshironi t'i blini ato dhe / ose të rregulloni përbërjen për sa i përket madhësive dhe përfundimeve, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

MDF: është një dru artificial; shkurtesa MDF do të shkurtojë fjalët angleze fiberboard me densitet të mesëm, që përkthehet në italisht do të thotë panele me densitet të mesëm.
Ky lloj paneli prodhohet me një proces të thatë duke filluar nga fijet e holla dhe uniforme të drurit, të cilat lidhen së bashku përmes përdorimit të rrëshirave, nxehtësisë dhe presionit.
MDF mund të riciklohet plotësisht: në fund të jetës së saj duhet të sillet në ishujt ekologjikë tani të pranishëm në të gjitha qytetet e mëdha dhe të vogla.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies