Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
 • 0
 • 0

Përbërja e Mobiljeve për banjë me dyshe të montuar në Itali - Yoyo

Kod: YOYO5
lek 152.855,20 lek 213.997,29 -29%

madein_italy

- +
Masat
madhësia totale L 165 x P 45 x H 190 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Materiali bazë
MDF
Material pasqyre
gotë
Materiali për lavaman
qeramike
Viadurini Collezione Bagno

Mobilje për banjë të pezulluar me lavaman të dyfishtë të dizajnit modern të bërë në Itali në mdf.

Yoyo është një përbërje e madhe e mobiljeve të banjës së pezulluar të bëra në Itali me materiale me cilësi të lartë.
Falë modelit të saj efikas dhe funksional do të jetë perfekt për tu integruar në të gjitha stilet e banjës.

Përbërja përfshin:
 • një kuti MDF e boksit e bërë me teknologji të palosshme me një sipërfaqe PVC rezistente ndaj gërvishtjeve prej W 165 x D 45 x H 12 cm (përfshihen kllapa mbështetëse për tërheqje të metaleve të galvanizuar).
 • dy rafte peshqiri të lëmuar prej çeliku;
 • dy lavaman banjosh të bardhë dhe banakësh me strehues L 41 x W 41 x H 15 cm secila;
 • një pasqyrë e kthyeshme me një kornizë argjendi ABS në L 160 x W 2 x H 60 cm;
 • dy llamba LED me dritë të ftohtë 6000k (jo të zëvendësueshme), 8W, AC220 / 240V, 50-60Hz, 640 Lumen, IP44, RoHS, CE, klasa e energjisë A ++.
Në dispozicion në pesë ngjyra të ndryshme:
 • konkrete;
 • wot;
 • Matt White;
 • lisi i mjaltit;
 • duhan i lehtë.
NB: apsezmat dhe kullimi nuk janë përfshirë në çmim; nëse dëshironi t'i blini ato dhe / ose të rregulloni përbërjen për sa i përket madhësive dhe përfundimeve, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

MDF: është një dru artificial; shkurtesa MDF do të shkurtojë fjalët angleze fiberboard me densitet të mesëm, që përkthehet në italisht do të thotë panele me densitet të mesëm.
Ky lloj paneli prodhohet me një proces të thatë duke filluar nga fijet e holla dhe uniforme të drurit, të cilat lidhen së bashku përmes përdorimit të rrëshirave, nxehtësisë dhe presionit.
MDF mund të riciklohet plotësisht: në fund të jetës së saj duhet të sillet në ishujt ekologjikë tani të pranishëm në të gjitha qytetet e mëdha dhe të vogla.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies