Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
 • 0
 • 0

Përbërja e pezulluar e mobiljeve për banjë në Melamine dhe Mdf Made in Italy - Yoyo

Kod: YOYO4
lek 131.533,56 lek 184.146,98 -29%

madein_italy

- +
Masat
madhësia totale W 90 x D 45 x H 190 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Materiali bazë
MDF dhe melamine
Material pasqyre
gotë
Materiali për lavaman
qeramike
Viadurini Collezione Bagno

Mobilje banesore e pezulluar e dizajnit modern të punuar me qera në Itali në MDF melamine dhe mat të bardhë.

Yoyo është një përbërje e thjeshtë e mobiljeve për banjë të pezulluara të bëra në Itali me materiale me cilësi të lartë.
Falë modelit të tij të rafinuar do të jetë perfekte për tu integruar në të gjitha stilet e banjës.

Përbërja përfshin:
 • një shtresë MDF e boksuar e bërë me teknologji të palosshme me një sipërfaqe PVC të bardhë rezistente ndaj gërvishtjeve prej L 90 x P 45 x H 12 cm (përfshihen kllapa mbështetëse për tërheqje të metaleve të galvanizuar)
 • një lavaman lavamanësh të bardhë, me një banjë prej L 41 x P 41 x H 15 cm;
 • një bazë melamine me një sirtar të butë të ngushtë prej L 90 x P 45 x H 27 cm;
 • një pasqyrë e kthyeshme me një kornizë argjendi ABS në L 90 x W 2 x H 60 cm;
 • Llamba e udhëhequr nga drita e ftohtë 6000k (jo e zëvendësueshme), 8W, AC220 / 240V, 50-60Hz, 640 Lumen, IP44, RoHS, CE, klasa e energjisë A ++.
Në dispozicion në katër ngjyra të ndryshme për bazën:
 • mozaik gri;
 • shkëmb;
 • lisi i mjaltit;
 • dru sherri natyral.
NB: apsezmat dhe kullimi nuk janë përfshirë në çmim; nëse dëshironi t'i blini ato dhe / ose të rregulloni përbërjen për sa i përket madhësive dhe përfundimeve, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

MELAMINE: butësi, shkathtësi dhe qëndrueshmëri.
Melamina është një material i përbërë nga shtresa të ndryshme të chipboard, të shtypur dhe të mbuluar me letër të ngopur me rrëshirë melamine.
Mund të imitojë karakteristikat e materialeve të tjera, të tilla si druri dhe petëzimi, duke ruajtur aspektet e tij teknike të mrekullueshme: rezistente ndaj lagështirës dhe rezistent ndaj infiltrimeve. Këto dy karakteristika e bëjnë atë zgjidhjen ideale për krijimin e mobiljeve për zonën e banjës.
Lista e avantazheve të këtij materiali, rezistenca ndaj gërvishtjeve dhe nevoja për mirëmbajtje minimale plotësojnë listën.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies