Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
 • 0
 • 0

Përbërja e pezulluar e mobiljeve të banjove në Mdf Made in Italy - Yoyo

Kod: YOYO
lek 164.466,99 lek 230.253,79 -29%

madein_italy

- +
Masat
dimensionet totale L 120 x P 45 x H 190 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Materiali bazë
MDF dhe melamine
Material pasqyre
gotë
Materiali për lavaman
qeramike
Viadurini Collezione Bagno

Mobilje moderne për banjë të pezulluara në MDF dhe Melamine të punuara në Itali.

Yoyo është një përbërje aktuale e mobiljeve të banjës së pezulluar të bëra në Itali me materiale me cilësi të lartë.
Falë modelit të saj elegant do të jetë perfekt për tu integruar në të gjitha stilet e banjës.

Përbërja përfshin:
 • një shtresë MDF e boksit e bërë me teknologji të palosshme me një sipërfaqe PVC rezistente ndaj gërvishtjeve prej L 120 x P 45 x H 12 cm (përfshihen kllapa mbështetëse për tërheqje të metaleve të galvanizuara)
 • një lavaman banjo me pluhur qeramike të bardhë me një buzë të hollë W 50 x D 39 x H 13 cm;
 • një bazë në melaminë të bardhë të lyer me mat dhe një sirtar të ngushtë të ngushtë të L 60 x P 45 x H 27 cm;
 • një pasqyrë gjashtëkëndore me perimetër të udhëhequr në gjashtë anët e W 79 x D 2 x H 90 cm; udhëhequr është dritë e ftohtë 6000k (jo e zëvendësueshme), 10W, AC220 / 240V, 50-60Hz, 1200 Lumen, IP44, RoHS, CE, klasa e energjisë A ++.
Në dispozicion me ngjyra të ndryshme për pjesën e sipërme:
 • konkrete;
 • wot;
 • Matt White;
 • lisi i mjaltit;
 • duhan i lehtë.
NB: apsezmat dhe kullimi nuk janë përfshirë në çmim; nëse dëshironi t'i blini ato dhe / ose të rregulloni përbërjen për sa i përket madhësive dhe përfundimeve, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

MELAMINE: butësi, shkathtësi dhe qëndrueshmëri.
Melamina është një material i përbërë nga shtresa të ndryshme të chipboard, të shtypur dhe të mbuluar me letër të ngopur me rrëshirë melamine.
Mund të imitojë karakteristikat e materialeve të tjera, të tilla si druri dhe petëzimi, duke ruajtur aspektet e tij teknike të mrekullueshme: rezistente ndaj lagështirës dhe rezistent ndaj infiltrimeve. Këto dy karakteristika e bëjnë atë zgjidhjen ideale për krijimin e mobiljeve për zonën e banjës.
Lista e avantazheve të këtij materiali, rezistenca ndaj gërvishtjeve dhe nevoja për mirëmbajtje minimale plotësojnë listën.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies