Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Përbërja e pezulluar Mobilje Moderne për Banjë në Melamine Prodhuar në Itali - Belbel

Kod: BELBEL2
lek 235.439,06 lek 329.614,68 -29%

madein_italy

- +
Masat
madhësia totale L 165 x P 46 x H 190 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Materiali bazë
Melamine
Material pasqyre
gotë
Materiali për lavaman
rrëshirë
Viadurini Collezione Bagno

Mobilje moderne për banjë të pezulluara në çimento ose melaminë të bardhë, të punuar me dorë në Itali.

Belbel është një përbërje e këndshme e mobiljeve të banjës së pezulluar të bëra në Itali me materiale me cilësi të lartë.
Falë modelit të tij elegant dhe funksional do të jetë perfekte për tu integruar në të gjitha stilet e banjës.

Përbërja përfshin:
  • një bazë e pezulluar në melaminë rezistente ndaj gërvishtjeve të W 90 x D 45 x H 27 cm, e karakterizuar nga një sirtar mdf i mbuluar në PVC me rrëshqitje, mbyllje të butë të ngushtë dhe dorezë groove;
  • një lavaman countertop në rrëshirë të bardhë të errët me trajtim kundër pikësimit L 55 x D 35 x H 12 cm;
  • një kolonë pasqyre me 4 rafte të hapura W 32 x D 18 x H 160 cm;
  • një raft në mdf kuti të mbuluar në PVC, të kompletuara me kllapa mbështetëse të L 165 x P 46 x H 190 cm;
  • një pasqyrë me kornizë qelqi me bojë të bardhë me mat, ndërprerës / fikje me sensorin e prekjes, ndriçimin e përparme, shirit të udhëhequr nga drita natyrale 4500k (e pazëvendësueshme), e udhëhequr 2835, 60led / m, konsumi 16W, klasa e energjisë A ++, 12V, AC220 / 240V, 50‐60Hz, CE, UL, RoHS e L 90 x P 3 x H 90 cm.
Në dispozicion në dy ngjyra të ndryshme:
  • konkrete;
  • Të bardhë.
NB: apsezmat dhe kullimi nuk janë përfshirë në çmim; nëse dëshironi t'i blini ato dhe / ose të rregulloni përbërjen për sa i përket madhësive dhe përfundimeve, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

MELAMINE: butësi, shkathtësi dhe qëndrueshmëri.
Melamina është një material i përbërë nga shtresa të ndryshme të chipboard, të shtypur dhe të mbuluar me letër të ngopur me rrëshirë melamine.
Mund të imitojë karakteristikat e materialeve të tjera, të tilla si druri dhe petëzimi, duke ruajtur aspektet e tij teknike të mrekullueshme: rezistente ndaj lagështirës dhe rezistent ndaj infiltrimeve. Këto dy karakteristika e bëjnë atë zgjidhjen ideale për krijimin e mobiljeve për zonën e banjës.
Lista e avantazheve të këtij materiali, rezistenca ndaj gërvishtjeve dhe nevoja për mirëmbajtje minimale plotësojnë listën.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies