Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Përbërja e vogël e pezulluar e banjës në përbërje në Itali Melamine - Belbel

Kod: BELBEL3
lek 109.711,40 lek 153.595,95 -29%

madein_italy

- +
Masat
madhësia totale W 90 x D 46.5 x H 190 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Materiali bazë
Melamine
Material pasqyre
gotë
Materiali për lavaman
qeramike
Viadurini Collezione Bagno

Përbërja e vogël dhe e pezulluar e mobiljeve të banjës me dizajn modern, të punuar me dorë në Itali në melamine.

Belbel është një përbërje e mobiljeve të banjës së pezulluar të bëra në Itali me materiale me cilësi të lartë.
Falë modelit të tij praktik dhe funksional do të jetë perfekte për tu integruar në të gjitha stilet e banjës.

Përbërja përfshin:
  • një bazë e pezulluar me strukturë melamine të llakuar të bardhë kundër gërvishtjes me lesh të W 60 x D 45 x H 50 cm, e karakterizuar nga një sirtar mdf i mbuluar në PVC me rrëshqitje, mbyllje të butë të ngushtë dhe dorezë groove;
  • një lavaman i bardhë i integruar me qeramikë, me tejkalim të W 61 x D 46.5 x H 2 cm;
  • dy rafte në formë MDF të bardhë me mat, të kompletuara me kllapa mbështetëse të L 42 x P 15 x H 2 cm secila;
  • një pasqyrë me ndriçim LED LED rrethues me 4 anë, ndërprerës / fikje me sensorë prekjeje, shirit LED LED me dritë natyrale 4500k (jo i zëvendësueshëm), 2835 LED, 60led / m, konsumi 16W, klasa e energjisë A ++, 12V, AC220 / 240V, 50‐ 60Hz, CE, UL, RoHS e L 60 x P 2.5 x H 90 cm.
Në dispozicion në dy ngjyra të ndryshme:
  • frontet me efekt konkret;
  • frontet e bardha mat.
NB: apsezmat dhe kullimi nuk janë përfshirë në çmim; nëse dëshironi t'i blini ato dhe / ose të rregulloni përbërjen për sa i përket madhësive dhe përfundimeve, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

MELAMINE: butësi, shkathtësi dhe qëndrueshmëri.
Melamina është një material i përbërë nga shtresa të ndryshme të chipboard, të shtypur dhe të mbuluar me letër të ngopur me rrëshirë melamine.
Mund të imitojë karakteristikat e materialeve të tjera, të tilla si druri dhe petëzimi, duke ruajtur aspektet e tij teknike të mrekullueshme: rezistente ndaj lagështirës dhe rezistent ndaj infiltrimeve. Këto dy karakteristika e bëjnë atë zgjidhjen ideale për krijimin e mobiljeve për zonën e banjës.
Lista e avantazheve të këtij materiali, rezistenca ndaj gërvishtjeve dhe nevoja për mirëmbajtje minimale plotësojnë listën.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies