Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Përbërja Mobilje për banjë me dy mbathje të pezulluara në Melamine - Belbel

Kod: BELBEL9
lek 116.318,10 lek 162.845,34 -29%

madein_italy

- +
Masat
madhësia totale W 91 x D 46.5 x H 190 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Materiali bazë
melamine dhe mdf
Material pasqyre
gotë
Materiali për lavaman
qeramike
Viadurini Collezione Bagno

Dollap banjo me dy sirtarë të pezulluar të dizajnit modern, të punuar me dorë në Itali në melamin dhe MDF.

Belbel është një përbërje e rehatshme e mobiljeve të banjës së pezulluar të bëra në Itali me materiale me cilësi të lartë.
Falë dizajnit të tij elegant dhe funksional, do të jetë perfekte për t’u integruar në të gjitha stilet e banjës.

Përbërja përfshin:
  • një bazë e pezulluar me një strukturë melamine të lyer me lesh të bardhë anti-gërvishtje prej W 90 x D 45 x H 50 cm, e karakterizuar nga dy sirtarë MDF të mbuluar në PVC me rrëshqitje, mbyllje të butë të ngushtë dhe dorezë groove;
  • një lavaman lavamani të bardhë të integruar me tejkalim të W 91 x D 46.5 x H 2 cm;
  • një pasqyrë me strukturë abs dhe qoshe të rrumbullakosura, ndërprerës / çaktivizues me sensorë prekjeje, ndriçim para dhe rrethues, shirit LED me dritë natyrale 4500k (jo i zëvendësueshëm), i udhëhequr 2835, 60led / m, konsumi 10W, klasa e energjisë A ++, 12V , AC220 / 240V, 50‐60Hz, CE, UL, RoHS e L 90 x P 2.5 x H 60 cm.
Në dispozicion në dy ngjyra të ndryshme:
  • frontet me efekt konkret;
  • frontet e bardha mat.
NB: apsezmat dhe kullimi nuk janë përfshirë në çmim; nëse dëshironi t'i blini ato dhe / ose të rregulloni përbërjen në aspektin e madhësive dhe përfundimeve, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

MELAMINE: butësi, shkathtësi dhe qëndrueshmëri.
Melamina është një material i përbërë nga shtresa të ndryshme të chipboard, të shtypur dhe të mbuluar me letër të ngopur me rrëshirë melamine.
Mund të imitojë karakteristikat e materialeve të tjera, të tilla si druri dhe petëzimi, duke ruajtur aspektet e tij teknike të mrekullueshme: rezistente ndaj lagështirës dhe rezistent ndaj infiltrimeve. Këto dy karakteristika e bëjnë atë zgjidhjen ideale për krijimin e mobiljeve për zonën e banjës.
Lista e avantazheve të këtij materiali, rezistenca ndaj gërvishtjeve dhe nevoja për mirëmbajtje minimale plotësojnë listën.

KUJDES: përbërja NUK furnizohet me lavaman në setin e fotografive, por me lavaman të dukshëm në vizatimin teknik të mëposhtëm:

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies