Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Përbërja Mobilje për banjë të pezulluar në MDF Walnut Made in Italy - Yoyo

Kod: YOYO11
lek 130.732,74 lek 183.025,83 -29%

madein_italy

- +
Masat
madhësia totale L 165 x P 45 x H 190 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Materiali bazë
MDF
Material pasqyre
gotë
Materiali për lavaman
rrëshirë
Viadurini Collezione Bagno

Përbërja e mobiljeve të pezulluara të banjës me dizajn modern, të punuar me dorë në Itali në mdf arre.

Yoyo është një përbërje elegante e mobiljeve të banjës së pezulluar të bëra në Itali me materiale me cilësi të lartë.
Falë modelit të tij bashkëkohor dhe elegant do të jetë perfekt për tu integruar në të gjitha stilet e banjës.

Përbërja përfshin:
  • një top mdf i boksuar i bërë me teknologji të palosshme me një sipërfaqe PVC rezistente ndaj gërvishtjeve në ngjyrën e arrës së W 165 x D 45 x 12 cm (përfshihen kllapa mbështetëse për tërheqje të metalit të galvanizuar).
  • një pellg rrethor countertop në rrëshirë anthracite me një diametër prej 41 x H 14 cm;
  • një njësi e murit katror në metal me lustër të zezë mat matur W 27.5 x D 18 x H 27.5 cm;
  • një njësi mur drejtkëndëshi në metal të lyer me ngjyrë të zezë prej L 55 x P 18 x H 27.5 cm;
  • një pasqyrë e kthyeshme me një kornizë ABS me ngjyrë argjendi në L 47.5 x D 2 x H 100 cm;
  • një llambë e udhëhequr nga drita e ftohtë 6000k (jo e zëvendësueshme), 8W, AC220 / 240V, 50-60Hz, 640 Lumen, IP44, RoHS, CE, klasa e energjisë A ++.
NB: apsezmat dhe kullimi nuk janë përfshirë në çmim; nëse dëshironi t'i blini ato dhe / ose të rregulloni përbërjen për sa i përket madhësive dhe përfundimeve, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

MDF : është një dru artificial; shkurtesa MDF do të shkurtojë fjalët angleze fiberboard me densitet të mesëm, që përkthehet në italisht do të thotë panele me densitet të mesëm.
Ky lloj paneli prodhohet me një proces të thatë duke filluar nga fijet e holla dhe uniforme të drurit, të cilat lidhen së bashku përmes përdorimit të rrëshirave, nxehtësisë dhe presionit.
MDF mund të riciklohet plotësisht: në fund të jetës së saj duhet të sillet në ishujt ekologjikë tani të pranishëm në të gjitha qytetet e mëdha dhe të vogla.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies