Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Përbërja Mobilje për banjë të pezulluar në Melamine Made in Italy - Yoyo

Kod: YOYO9
lek 178.481,22 lek 249.873,72 -29%

madein_italy

- +
Masat
dimensionet totale L 120 x P 120 x H 190 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Materiali bazë
Melamine
Material pasqyre
gotë
Materiali për lavaman
qeramike
Viadurini Collezione Bagno

Përbërja e mobiljeve të pezulluara të banjës me dizajn modern, të punuar me dorë në Itali në melamine.

Yoyo është një përbërje funksionale e mobiljeve të banjës së pezulluar të bëra në Itali me materiale me cilësi të lartë.
Falë modelit të saj elegant dhe elegant do të jetë perfekt për tu integruar në të gjitha stilet e banjës.

Përbërja përfshin:
  • një bazë e pezulluar në melaminë me ngjyra mozaike rezistente ndaj zeros me W 120 x D 45 x H 27 cm me një sirtar të butë të afërt;
  • lavaman i bardhë i integruar me qeramikë, me vrimë të tejmbushur dhe strehimi të rubinetave për L 121 x W 46.5 x H 2 cm;
  • një bazë në melaminë të bardhë me lustër të matt W 120 x D 45 x H 27 cm me sirtar të butë të afërt;
  • dy kube depozitimi në metal të bardhë të lyer me mat, L 27.5 x D 18 x H 27,5 cm secila;
  • një pasqyrë e kthyeshme me një kornizë ABS me ngjyrë argjendi në L 47.5 x D 2 x H 100 cm;
  • një llambë e udhëhequr nga drita e ftohtë 6000k (jo e zëvendësueshme), 8W, AC220 / 240V, 50-60Hz, 640 Lumen, IP44, RoHS, CE, klasa e energjisë A ++.
NB: apsezmat dhe kullimi nuk janë përfshirë në çmim; nëse dëshironi t'i blini ato dhe / ose të rregulloni përbërjen për sa i përket madhësive dhe përfundimeve, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

MELAMINE: butësi, shkathtësi dhe qëndrueshmëri.
Melamina është një material i përbërë nga shtresa të ndryshme të chipboard, të shtypur dhe të mbuluar me letër të ngopur me rrëshirë melamine.
Mund të imitojë karakteristikat e materialeve të tjera, të tilla si druri dhe petëzimi, duke ruajtur aspektet e tij teknike të mrekullueshme: rezistente ndaj lagështirës dhe rezistent ndaj infiltrimeve. Këto dy karakteristika e bëjnë atë zgjidhjen ideale për krijimin e mobiljeve për zonën e banjës.
Lista e avantazheve të këtij materiali, rezistenca ndaj gërvishtjeve dhe nevoja për mirëmbajtje minimale plotësojnë listën.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies