Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Përbërja moderne e banjës e pezulluar me banjë dopio të bëra në Itali - Yoyo

Kod: YOYO12
lek 243.046,78 lek 340.265,49 -29%

madein_italy

- +
Masat
madhësia totale L 165 x P 45 x H 190 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Materiali bazë
MDF dhe melamine
Material pasqyre
gotë
Materiali për lavaman
rrëshirë
Viadurini Collezione Bagno

Përbërja moderne e pezulluar e mobiljeve për banjo të dyfishta në mdf dhe melamine, të punuar me dorë në Itali.

Yoyo është një përbërje e mrekullueshme e mobiljeve të banjës së pezulluar të bëra në Itali me materiale me cilësi të lartë.
Falë modelit të tij të rafinuar dhe elegant do të jetë perfekt për tu integruar në të gjitha stilet e banjës.

Përbërja përfshin:
  • një MDF e mbushur me kuti e bërë me teknologji të palosshme me sipërfaqe PVC rezistente ndaj gërvishtjeve në W 165 x D 45 x H 12 cm (përfshihen kllapa mbështetëse për tërheqje të metaleve të galvanizuar);
  • dy lavaman banjë countertop në rrëshirë të bardhë, me diametër 42 x H 15 cm secila;
  • dy baza në melaminë të bardhë me lustër mat 60 L W 45 x H 27 cm me sirtar të butë të ngushtë secila;
  • dy pasqyra me një kornizë të anulueshme prej L 60 x P 2 x H 120 cm secila.
NB: apsezmat dhe kullimi nuk janë përfshirë në çmim; nëse dëshironi t'i blini ato dhe / ose të rregulloni përbërjen për sa i përket madhësive dhe përfundimeve, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

MDF : është një dru artificial; shkurtesa MDF do të shkurtojë fjalët angleze fiberboard me densitet të mesëm, që përkthehet në italisht do të thotë panele me densitet të mesëm.
Ky lloj paneli prodhohet me një proces të thatë duke filluar nga fijet e holla dhe uniforme të drurit, të cilat lidhen së bashku përmes përdorimit të rrëshirave, nxehtësisë dhe presionit.
MDF mund të riciklohet plotësisht: në fund të jetës së saj duhet të sillet në ishujt ekologjikë tani të pranishëm në të gjitha qytetet e mëdha dhe të vogla.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies