Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Përbërja moderne e mobiljeve për banjë me dysheme, e bërë në Itali - Bergen

Kod: BERGEN2
lek 113.715,46 lek 159.201,65 -29%

madein_italy

- +
Masat
madhësia totale L 101 x P 46.5 x H 190 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Materiali bazë
Melamine
Material pasqyre
gotë
Materiali për lavaman
qeramike
Viadurini Collezione Bagno

Përbërja moderne e mobiljeve për banjë në këmbë, e punuar në Itali në melamine.

Bergen është një përbërje magjepsëse e mobiljeve të banjës së lirë, të bëra në Itali me materiale me cilësi të lartë.
Falë modelit të tij të rafinuar dhe funksional do të jetë perfekte për tu integruar në të gjitha stilet e banjës.

Përbërja përfshin:
  • një bazë melamine rezistente ndaj gërvishtjeve me 4 këmbë AB të kromuar W 100 x D 45 x H 82 cm, e karakterizuar nga tre sirtarë me rrëshqitje, mbyllje të butë të ngushtë dhe dorezë pantografike;
  • një lavaman lavire në qeramikë të bardhë me një vrimë të tejmbushur prej L 101 x P 46.5 x H 2 cm;
  • një pasqyrë e kthyeshme me një kornizë argjendi ABS në L 90 x D 2 x H 60 cm me llambë LED me dritë të ftohtë 6000k (jo të zëvendësueshme), 8W, AC220 / 240V, 50-60Hz, 640 Lumen, IP44, RoHS , CE, klasa e energjisë A ++.
Alsoshtë gjithashtu në dispozicion në katër ngjyra të ndryshme:
  • havana;
  • të bardhë;
  • blu;
  • kafe.
NB: apsezmat dhe kullimi nuk janë përfshirë në çmim; nëse dëshironi t'i blini ato dhe / ose të rregulloni përbërjen në aspektin e madhësive dhe përfundimeve, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

MELAMINE: butësi, shkathtësi dhe qëndrueshmëri.
Melamina është një material i përbërë nga shtresa të ndryshme të chipboard, të shtypur dhe të mbuluar me letër të ngopur me rrëshirë melamine.
Mund të imitojë karakteristikat e materialeve të tjera, të tilla si druri dhe petëzimi, duke ruajtur aspektet e tij teknike të mrekullueshme: rezistente ndaj lagështirës dhe rezistent ndaj infiltrimeve. Këto dy karakteristika e bëjnë atë zgjidhjen ideale për krijimin e mobiljeve për zonën e banjës.
Lista e avantazheve të këtij materiali, rezistenca ndaj gërvishtjeve dhe nevoja për mirëmbajtje minimale plotësojnë listën.

KUJDES: përbërja NUK furnizohet me lavaman në setin e fotografive, por me lavaman të dukshëm në vizatimin teknik të mëposhtëm:

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies