Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
 • 0
 • 0

Përbërja moderne e pezulluar e banjës në Melamine dhe Travertine Stone - Macette

Kod: MACETTE4
lek 174.377,06 lek 244.127,88 -29%

madein_italy

- +
Masat
dimensionet totale L 135 x P 46 x H 220 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Materiali bazë
melamine dhe guri natyror
Material pasqyre
gotë
Materiali për lavaman
rrëshirë
Viadurini Collezione Bagno

Mobilje banjo me dizajn modern të pezulluar në melaminë të bardhë me mat dhe gur natyral të çiftelisë, të punuar me dorë në Itali.

Macette është një përbërje e mobiljeve të banjës së pezulluar të bëra në Itali me materiale me cilësi të lartë.
Falë modelit të tij bashkëkohor dhe funksional, do të jetë perfekt për t’u integruar në të gjitha stilet e banjës.

Përbërja përfshin:
 • një bazë e pezulluar në melaminë të bardhë me lustër të bardhë me sirtar (me mbyllje rrëshqitëse dhe të butë të ngushtë) në dru të rimeso dhe merret me alumin të bardhë me lustër të matt të L 135 x P 45 x 37 cm;
 • një objekt anësor i dyerve të kubotos në bazën në gur natyror travertin;
 • një lavaman countertop në rrëshirë të bardhë mat me trajtim kundër pikës, me diametër 42 x H 15 cm;
 • një raft në formë për pasqyrë të bardhë mat me madhësi 42 x L 15 x H 2 cm;
 • një pasqyrë e kthyeshme me kornizë të tërheqjes së abs prej L 47.5 x D 2 x H 100 cm;
 • një llambë e udhëhequr nga drita e ftohtë 6000k (jo e zëvendësueshme), 8W, AC220 / 240V, 50-60Hz, 640 Lumen, IP44, RoHS, CE, klasa e energjisë A ++.
Në dispozicion në përfundime të ndryshme për sirtarin:
 • sirtar i lyer me arra të vërteta amerikane;
 • sirtar i bardhë i lyer me melamin;
 • sirtar i vërtetë i rimeso i lisit natyral.
NB: apsezmat dhe kullimi nuk janë përfshirë në çmim; nëse dëshironi t'i blini ato dhe / ose të rregulloni përbërjen për sa i përket madhësive dhe përfundimeve, na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".
Përbërja nuk është e kthyeshme.

MELAMINE: butësi, shkathtësi dhe qëndrueshmëri.
Melamina është një material i përbërë nga shtresa të ndryshme të chipboard, të shtypur dhe të mbuluar me letër të ngopur me rrëshirë melamine.
Mund të imitojë karakteristikat e materialeve të tjera, të tilla si druri dhe petëzimi, duke ruajtur aspektet e tij teknike të mrekullueshme: rezistente ndaj lagështirës dhe rezistent ndaj infiltrimeve. Këto dy karakteristika e bëjnë atë zgjidhjen ideale për krijimin e mobiljeve për zonën e banjës.
Lista e avantazheve të këtij materiali, rezistenca ndaj gërvishtjeve dhe nevoja për mirëmbajtje minimale plotësojnë listën.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies