Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Peshqir elektrik më i ngrohtë Scirocco H Snake në çelik të artë të bërë në Itali

Kod: SNAKE1
lek 221.277,24

madein_italy

- +
Material
çelik inox
Masat
L50xP9xH71 cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Peshë
1
Emetimi termik
285 Watt (972 btu / h) / 200 version version elektrik
Scirocco H
Design lounge kopsht nga Cliff Talenti, projektuar nga Ludovica dhe Roberto Palomba
Ky propozim mobiljesh Talenti përfshin:
- 1 x divan sektor i majtë me jastëkë të heqshëm të rrobave, me mbushje të zgjeruar të thatë.
- 1 rrugë të drejtë modele me shina, me jastëkë të heqshëm të rrobave, me mbushje të zgjeruar të thatë
- 1 tufë në pëlhurë, me mbushje të thatë të zgjeruar
JU LUTEM SHENIM: jastekët e pasme dhe jastekët dekorative të divanit dhe karrocës së rrobave nuk përfshihen në çmim. Na shkruaj për një vlerësim.

Në dispozicion në versionet e mëposhtme:
- divan dhe shina e gjatë me strukturë mélange beige, dhe vend bezhë, pouf beige (100% pëlhurë PP)
- divan dhe kanape të gjelbërta me model gjeometrik, ngjyrë bezhë bezhë, pëlhurë bezhë (100% pëlhurë PP)
- divan dhe karrige Longue me strukturë jeshile, sedilje jeshile, qese jeshile (100% pëlhurë PP)
- divan dhe karrige Longue me strukturë blu, sedilje blu, qese blu (100% pëlhurë PP)
- divan dhe shina e gjatë me strukturë gri të errët, jastëk gri të errët, tufë gri të errët (pëlhurë akrilike 100%, ujë i papërshkueshëm nga uji)

Jepini vetes një mobilje kopsht me një dizajn ekskluziv, të bërë me materiale me cilësi të lartë. Koleksioni Cliff bazohet në kombinimin e materialeve të ndryshme, të lindura nga kërkimi i gjuhëve gjithnjë të reja. është sinonim i shkathtësisë së madhe. Detajet, të krijuara me tela deti të gërshetuar dhe pëlhura me model gjeometrik, japin një ndjenjë të gjallërimit me një prekje super-magjepsëse. Shumëllojshmëria kromatike e kombinuar me modularitetin e strukturave përdor për të përmirësuar elementet në lirinë absolute, duke gjeneruar mundësi të kombinimit të pafund.

Ne jemi tregtarë zyrtarë të Talenti, si ju furnizoni çdo send të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.
NB: Për mbrojtje shtesë, ju rekomandojmë të përdorni mbulesat në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast shiu të shpeshtë. Na kontaktoni për një vlerësim.

Produkte të shikuara së fundmi