Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Radiator elektrik i kromuar me mbulesë dekorative Tubestyle, deri në 1018 W

Kod: TUBESTYLE-ELETT
lek 198.101,14

madein_italy

Shfaq opsionet:

- +
Koha e dërgimit
20/25 ditë zgjimi * koha e dorëzimit mund të jetë më e gjatë nëse artikulli nuk është në dispozicion në depo
Me porosi
Ky produkt mund të jetë bërë për të matur. Për informacion: clienti@viadurini.it ose plotësoni formularin e mëposhtëm Informacione Kërkesë
Xò by Metalform Design esclusiva Viadurini
Radiator elektrik i kromuar me mbulesë dekorative Tubestyle, deri në 1018 W
SI T CH ZGJIDHNI një RADIATOR T PROJEKTIMIT, në përputhje me matjet e dhomës suaj
METERA TQU SHUMS * Fuqia e kërkuar (Watt) **
6 m² 520 W
10 m² 870 W
12 m² 1045 W
20 m² 1739 W
30 m² 2609 W
50 m² 4347 W

* të dhënat u përpunuan duke marrë parasysh një lartësi dhome prej 2,70 m.
** të dhënat e dhëna janë thjesht teorike dhe mund të ndryshojnë në bazë të konstruksionit dhe karakteristikave mjedisore të ndërtesës. Për informacione të mëtejshme, ju lutemi kontaktoni një teknik.
Radiator elektrik me mbulesë shumëngjyrësh, dizajn bashkëkohor. Radiatori i projektuesit Tubestyle është bërë me materiale më të mira italiane dhe karakterizohet nga një saldim i çmuar i punuar me dorë. Sipas kërkesës, ju mund të rregulloni radiatorin tuaj me setin Chromotherapy me shpejtësi dhe shkëlqim të kontrolluar nga distanca. Madhësi të ndryshme janë në dispozicion; zgjidhni më të mirën që i përshtatet nevojave tuaja!
Versioni vertikal me instalim të mundshëm horizontal.

Materiale:
  • Mbulesë fletësh me ngjyra metalike
  • Radiator i çelikut të kromuar të fshehur
Ky radiator dekorativ është në dispozicion në ngjyra të ndryshme. Shikoni grafikun e ngjyrave dhe shkruani kodin e ngjyrës së zgjedhur në kutinë e duhur.

KROMOTERAPI : Ngjyrat ndihmojnë trupin dhe mendjen në gjetjen e ekuilibrit të tyre natyror. Colordo ngjyrë shoqërohet me karakteristika specifike psikike dhe shpirtërore dhe ka një efekt të veçantë në trupin tonë.

E kuqja : colorshtë ngjyra e përsosur për ata që kanë nevojë për ngrohtësi, intensitet dhe gjallëri.
Blu : Ajo relakson, frymëzon dhe përçon një ndjenjë paqeje dhe qetësie.
Vjollcë : Ngjyra e energjisë.
E verdha : Ngjyra e diellit dhe e gjallërisë.
Portokalli : Duke qenë një ngjyrë e ngrohtë, portokalli shpreh qetësi, entuziazëm dhe lumturi.
E gjelbër : Ngjyra e natyrës, e jetës, e freskisë dhe armisë.

Nëse dëshironi të shtoni çantën e Chromoterapisë në radiatorin tuaj, e cila përfshin intensitetin dhe shpejtësinë e kontrolluar nga distanca, dërgoni një email dhe kërkoni një kuotë në info@viadurini.co.uk

KUJDES! Falë Viadurini, "personalizimi" është fjala e re e shikimit! Nëse jeni të interesuar për një radiator të bërë me porosi, dërgoni një email dhe kërkoni një vlerësim në info@viadurini.co.uk

Viadurini është krenare të njoftojë pjesën më të mirë të koleksionit të ri, Design Radiators. Radiatorët Design janë rezultat i bashkëpunimit midis Viadurini dhe një prej kompanive më të rëndësishme italiane, e cila krenohet me më shumë se 30 vjet përvojë.
Pika e takimit midis traditës origjinale italiane dhe suksesit ndërkombëtar të Viadurini lind një koleksion prej 33 pjesësh, i disponueshëm në më shumë se 100 opsione të ndryshme. Ky koleksion i ri shtrëngon tiparet lineare të radiatorëve klasikë, dhe ofron produkte origjinale për të përmirësuar dhe dekoruar çdo dhomë dhe çdo hapësirë. Koleksioni merr frymëzim nga arti bashkëkohor dhe nga tendencat e fundit evropiane. Po në lidhje me materialet? Përdoren vetëm materialet italiane me cilësi më të mirë.
Një nivel i lartë personalizimi është i mundur me këtë koleksion, falë Viadurini. Radiatorët më në fund përshtaten tek ju!
Ngjyrat, modelet dhe madhësitë mund të personalizohen. Për më tepër, të gjitha produktet nga koleksioni i Radiatorëve Design janë në dispozicion me një fuqi të shtuar në lidhje me radiatorët standardë. Më shumë qarkullojnë ujë, dhe radiatorët tanë lëshojnë më shumë nxehtësi sesa radiatorët normalë. Fuqia e tyre shkon nga 500W deri në 2.400 W. Duke qenë jashtëzakonisht të gjithanshëm, ato janë zgjidhjet më të mira të projektimit për hapësira të mëdha.

Produkte të shikuara së fundmi