Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Radiator me ujë të nxehtë të rrethuar me kromë rrethi, dizajn modern

Kod: CIRCLESTYLE
lek 285.389,77 lek 428.134,71 -33%

madein_italy

- +
Masat
H.750 mm x L.650 mm x Inter.50 mm
Koha e dërgimit
20/25 ditë pune
Garanci
2 vjet
Me porosi
Ky produkt mund të jetë bërë për të matur. Për informacion: clienti@viadurini.it ose plotësoni formularin e mëposhtëm Informacione Kërkesë
Xò by Metalform Design esclusiva Viadurini
Radiator me ujë të nxehtë të rrethuar me kromë rrethi , dizajn modern
SI T CH ZGJIDHNI një RADIATOR T PROJEKTIMIT, në përputhje me matjet e dhomës suaj
METERA TQU SHUMS * Fuqia e kërkuar (Watt) **
6 m² 520 W
10 m² 870 W
12 m² 1045 W
20 m² 1739 W
30 m² 2609 W
50 m² 4347 W

* të dhënat u përpunuan duke marrë parasysh një lartësi dhome prej 2,70 m.
** të dhënat e dhëna janë thjesht teorike dhe mund të ndryshojnë në bazë të konstruksionit dhe karakteristikave mjedisore të ndërtesës. Për informacione të mëtejshme, ju lutemi kontaktoni një teknik.

Radiator me elegancë radiator tubi me ujë të nxehtë në formë rrethi. Me përfundimin e saj të kromuar, ajo do të përcjellë një prekje elegance për çdo shtëpi. Isshtë bërë me materiale italiane me cilësi më të mirë dhe karakterizohet nga një saldim i çmuar i punuar me dorë. Madhësi të ndryshme janë në dispozicion; zgjidhni më të mirën që i përshtatet nevojave tuaja! Prodhuar në Itali.

Materiale:
  • Mbulesë çeliku e kromuar
  • Radiator i çelikut të fshehur

Ju lutemi vini re se të gjitha valvulat, përfshirë valvulën e bllokimit, nuk janë të përfshira në çmim. Nëse doni t’i blini ato, kërkoni një vlerësim dhe dërgoni një email në info@viadurini.co.uk

KUJDES! Secili model mund të montohet në sistemet tashmë ekzistuese pa ndërhyrje të mëtejshme. Falë Viadurini, "personalizimi" është fjala e re e shikimit! Nëse jeni të interesuar për një radiator të bërë me porosi, dërgoni një email dhe kërkoni një vlerësim në info@viadurini.co.uk

KVSHILLA TEKNIKE : Për ta mbajtur radiatorin në gjendjen e tij më të mirë, ju sugjerojmë që gjatë instalimit të tij të montoni të gjitha valvulat duke përdorur kasetë tefloni në vend të kërpit.

Viadurini është krenare të njoftojë pjesën më të mirë të koleksionit të ri, Design Radiators. Radiatorët Design janë rezultat i bashkëpunimit midis Viadurini dhe një prej kompanive më të rëndësishme italiane, e cila krenohet me më shumë se 30 vjet përvojë.
Pika e takimit midis traditës origjinale italiane dhe suksesit ndërkombëtar të Viadurini lind një koleksion prej 33 pjesësh, i disponueshëm në më shumë se 100 opsione të ndryshme. Ky koleksion i ri shtrëngon tiparet lineare të radiatorëve klasikë, dhe ofron produkte origjinale për të përmirësuar dhe dekoruar çdo dhomë dhe çdo hapësirë. Koleksioni merr frymëzim nga arti bashkëkohor dhe nga tendencat e fundit evropiane. Po në lidhje me materialet? Përdoren vetëm materialet italiane me cilësi më të mirë.
Një nivel i lartë personalizimi është i mundur me këtë koleksion, falë Viadurini. Radiatorët më në fund përshtaten tek ju!
Ngjyrat, modelet dhe madhësitë mund të personalizohen. Për më tepër, të gjitha produktet nga koleksioni i Radiatorëve Design janë në dispozicion me një fuqi të shtuar në lidhje me radiatorët standardë. Më shumë qarkullojnë ujë, dhe radiatorët tanë lëshojnë më shumë nxehtësi sesa radiatorët normalë. Fuqia e tyre shkon nga 500W deri në 2.400 W. Duke qenë jashtëzakonisht të gjithanshëm, ato janë zgjidhjet më të mira të projektimit për hapësira të mëdha.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi