Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Raketë pallto montuar në mur dizajn modern, grup 2, metakrilat saten

Kod: ED
lek 9.009,15

madein_italy

- +
Masat
L.52 W.4 H.17 cm
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Viadurini Collezione Living
Raketë pallto montuar në mur dizajn modern, grup 2, metakrilat saten.
Raft pallto muri në metakrilat saten me dekorim të tekstilit në jeshile, fuchsia, të kuqe, blu. Shufra në ABS të pikturuara të bardha.

Viadurini Collezione Living kombinon ide, materiale dhe stil në mënyrë që të krijojë objekte për një përdorim të përditshëm të jetës. Në këtë koleksion të aksesorëve arredimi dizajni bëhet praktik dhe i arritshëm, ndërsa jeta e përditshme shndërrohet në një përvojë të jashtëzakonshme, duke interpretuar përsëri konceptin e dritës dhe hapësirës.
Metakrilati, polikarbonati, druri, termofuza dhe plastika e ricikluar marrin formë falë një përzierje krijimtarie dhe përvoje. Aksesorët e ndriçimit dhe mobilimit janë krijuar për të gjeneruar emocione dhe për të krijuar një sens të qartë të mirëqenies.
Kështu krijohen krijimet me një dizajn të lehtë, thelbësor dhe eko-të qëndrueshëm.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies