Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Sconce mur Designer Re Lear bërë nga bakri, bronzi, çeliku dhe qelqi

Kod: LAR.164
lek 37.337,91

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
14 ditë pune * koha e dorëzimit mund të jetë më e gjatë nëse artikulli nuk është në dispozicion në depo.
Aldo Bernardi
Ky artikull nuk mund të shitet në SH.B.A.
Kontaktoni me ne nëse jeni të interesuar të blini më shumë se një artikull, ne do t'ju ofrojmë një zbritje të madhe!
Designer sconce Re Lear nga Aldo Bernardi, e bërë nga bakri, bronzi, çeliku dhe qelqi.

Prizë E27
Fuqia 70 W
Pesha 6000
IP 20
Llamba e dritës nuk është e përfshirë

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies