Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Seti i 2 karrigeve të veshur me susta Era, dizajn modern

Kod: ERA
lek 75.977,14 lek 110.211,90 -31%
- +
Material
Poliester / Metal
Masat
50.5 X 58 X 83 cm
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Viadurini Living
Seti i 2 karrigeve të veshur me susta Era, dizajn modern
Kolltuku pëlhurë moderne e dizajnit Era ka një strukturë metalike dhe është zbukuruar me qepje diamanti.
Ngjyra të ndryshme në dispozicion.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies