Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Shtrati i diellit i mbështjellur dhe i pirgshëm në natyrë në dru, 2 përfundime - Barbaste

Kod: BARBASTE
lek 69.073,36 lek 96.682,77 -29%
- +
Koha e dërgimit
14 ditë pune
Gjatësia (cm)
65
Thellësia (cm)
176
Lartësia (cm)
84
Lartësia e sediljes (cm)
20
Viadurini in the Garden

Shezlong në kopsht në dru balau natyral ose të moshuar, model i mbështetur dhe i pirgshëm.

Kjo shezllon në natyrë është bërë nga druri Balau me një përfundim natyral ose të vjetër. Dizajni i saj i lakuar dhe i skuqur ju lejon të shijoni në maksimum kopshtin tuaj dhe të arrini relaksim maksimal në ajër të hapur. Përveç kësaj, mbështetësja mund të mbështetet në tre pozicione të mundshme për të gjetur pozicionin më të rehatshëm.

Përfundon në dispozicion:
  • natyrore
  • i moshuar
Materiale:
  • dru balau

Isshtë një cilësi e veçantë e drurit që vjen nga përpunimi i pemës Shorea, një lloj shkurre që rritet më shumë në Malajzi, Indonezi dhe Filipine. Duket si një dru i fortë, i fortë, shumë i dendur me një endje të fibrave të ndërthurura, me ngjyra të ngrohta. Isshtë e pasur me vajra natyralë, të cilët e bëjnë atë një dru të çmuar që ndërthur qëndrueshmërinë me rezistencën ndaj kushteve të pafavorshme të motit dhe kalimit të kohës.
Në fakt, është një nga speciet më të qëndrueshme të drurit, të cilat lehtë i rezistojnë përdorimit dhe kohës.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi