Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Stool Akademia Connubia Calligaris me strukturë metalike, grup 2

Kod: ACADEMY1675SK
lek 68.069,11

madein_italy

- +
Masat
L 50 x W 53 x H 119 (81) cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia by Calligaris
Stool Akademia Connubia Calligaris me strukturë metalike, grup 2.
Akademia është një bar në çelik të kromuar, me shufër 11 mm structure, strukturë sajë, përforcime anësore dhe mbështetëse të përparme. Shell teknopolimer me mbushje shkumë poliuretani 40 kg / m3, elasticitet i lartë. Këmbët e mbushura në polietileni.
Akademia është në dispozicion në përfundime të ndryshme. Zgjidhni përfundimin që dëshironi nga menuja drop-down.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies