Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Stool i lartë me dekorimin qendror në vendin e ngurtë të drurit - Walfer

Kod: WALFER
lek 26.026,43 lek 36.437,00 -29%
- +
Material
dru i ngurtë
Masat
L 35 x P 35 x H 75 cm
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Viadurini Living

Stool klasik me dizajn të lartë me dekor në vend dhe i bërë tërësisht prej druri të ngurtë.

Walfer është një stol i thjeshtë i lartë me linja të thjeshta dhe funksionale.
Karakterizohet nga një dizajn klasik dhe kthesa praktike, ai do të gjeni një vendndodhje perfekte në të gjitha mjediset e shtëpisë tuaj .

Bërë tërësisht prej druri të ngurtë me dekor në vend.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies