Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Stool i zgjatur i dizajnit modern i bërë nga dru tik drithërues nga Cipì

Kod: CP501TRI-NAT
lek 37.337,91 lek 50.406,18 -26%
- +
Cipì
Stool i zgjatur i projektimit në Tricky nga dru tik Cipì
Ky karrige do të jetë një protagonist në banjë! Thjesht tërhiqni skajet dhe Tricky dyfishohet, duke u bërë një stol i rehatshëm ose një tryezë e madhe.
Punuar me dorë duke përdorur ciklin e ricikluar dhe trajtuar me një dyll mbrojtës të lehtë.

Teqeja Burma është një dru i fortë i rikuperuar me cilësi të lartë. Shtë një nga pyjet e vetme në botë që nuk ka kundërindikacione për kontakt me ujin dhe është i papërshkueshëm nga zjarri. Për të vlerësuar më mirë vlerën estetike të këtij druri të çmuar, lisi Burma lihet natyral dhe i nënshtrohet vetëm një depilimi të lehtë.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies