Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Stool me dizajn modern me strukturë metalike të zezë - Zaira

Kod: ZAIRASGAB
lek 21.722,06 lek 37.037,61 -41%
Mimi i njësisë
Sasia minimale e porosisë 2 Artikuj
- +
Masat
L 52 x P 50 x H 99 cm
Ngjyrë
e zezë
Koha e dërgimit
12 ditë pune
Material i sheshtë
dru
Materiali bazë
metal
Materiali i ulëses
dru
Viadurini Living

Stool fiks i dizajnit modern për dhomën tuaj të ngrënies së dizajnit.

ZAIRA është një karrige fikse , e cila rishikon karriget për fëmijët në një çelës modern, të gjithë e kanë provuar! Stili i tij është pra një koleksion i elementeve të cilësisë së mirë dhe bashkëkohore.
Struktura e saj është në metal të pikturuar ndërsa sedilja dhe pjesa e pasme janë bërë nga druri i lëmuar me shumë shtresa dhe të laminuara.

Ngjyra e disponueshme:
  • struktura e zezë - vend i zi me llak.

Kontaktoni me ne për informacion në formularin "INFORMACION T RE KQURKESS" .

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies