Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Stool Modern, 68 cm i lartë dhe Seat Ecoleather - Fiamma

Kod: FIAMMASGAB
lek 13.413,62 lek 23.323,68 -42%
Mimi i njësisë
Sasia minimale e porosisë 2 Artikuj
- +
Masat
Ø 40 x H 68 cm
Ngjyrë
krom / e bardhë / e zezë / jeshile / e kuqe
Koha e dërgimit
12 ditë pune
Material i sheshtë
eko-lëkurë
Materiali bazë
çelik
Materiali i ulëses
lëkure faux
Viadurini Collezione Living

Stool modern H 68 cm për të dekoruar kuzhinën tuaj me stil.

Stool fiks FIAMMA ka një dizajn bashkëkohor, të theksuar mbi të gjitha nga stili i strukturës së tij. Një produkt origjinal që nuk do të kalojë pa u vënë re në dhomat që do të mobilohen.
Katër variantet e ngjyrave e bëjnë atë të gjithanshëm dhe kurrë nuk merret si i mirëqenë!
Struktura është në çelik të kromuar ndërsa vendi është në eko-lëkurë.

Ngjyrat e disponueshme:
  • struktura e kromit - vend i bardhë;
  • struktura e kromit - vend i zi;
  • struktura e kromit - vend i gjelbër;
  • struktura e kromit - vend i kuq.

Kontaktoni me ne për informacion në formularin "INFORMACION T RE KQURKESS" .

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies