Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Stool Connubia nga Calligaris Rocket në drurë të ashpër dhe metal

Kod: ROCKET
lek 29.429,88

madein_italy

- +
Material
metali dhe dru i ashpër
Masat
L40XxP40xH80 cm (masa altezza utile); H65 cm (minimale altezza utile); HS 80 cm (altezza utile massima); HS 65 CM (minimale altezza utile).
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia by Calligaris
Stool Connubia nga Calligaris Rocket në metal dhe dru të ashpër të bërë në Itali
Ide e stoolit modern të dizajnit për hapësira të thjeshta por bashkëkohore, perfekte për të furnizuar gadishullin e kuzhinës ose zonën tuaj të jetesës.

E realizuar në Itali me materiale me cilësi të lartë, ky stool është i përbërë nga një strukturë metalike e zezë mat dhe një vend prej druri ashwood në dispozicion në dy përfundime:
- Mat e zezë;
- Dru i ashpër natyror.
Ky stool është i rregullueshëm në lartësi, sedilja është e kthyeshme në 360 ° dhe baza është e kthyeshme me vidhos.

Sigurohuni që të keni maksimumin e stilit dhe rehati me këtë karrige falë stilit të tij unik të bërë në Itali dhe mobiloni hapësirën tuaj shtëpiake me një prekje klase.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies