Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Stool modern i Connubia nga Calligaris Rocket në metal i bërë në Itali

Kod: ROCKET1
lek 27.427,85

madein_italy

- +
Material
material sintetik metalik dhe i larë
Masat
L40xP40xH81 cm (altezza utima massima; H66 cm (altezza utile miniima); HS 81 cm (altezza utile massima) HS 66cm (altezza utile miniima).
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia by Calligaris
Stil Connubia me dizajn modern nga Calligaris Rocket në metal
Stool i realizuar nga artizanë të specializuar italianë të përsosur për të siguruar një hapësirë klasike dhe moderne.

Struktura e këtij jashtëqitëse është realizuar në metal të zi mat dhe një vend të veshur me susta në material sintetik që lahet në dispozicion në pesë përfundime të ndryshme:
- Pamje karboni;
- Alumini;
- shkretëtirë;
- Eboni;
- Duhani.
Ky stool është i rregullueshëm në lartësi, sedilja është e kthyeshme në 360 ° dhe baza është e kthyeshme me vidhos.

Plotësoni hapësirën tuaj shtëpiake dhe sigurohuni që të keni rehati maksimale me këtë stool të bërë në Itali dhe mobiloni shtëpinë tuaj me klasë.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies