Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Stool modern i veshur me susta në kadife dhe metal - Bonaria

Kod: BONARIASGA
lek 13.713,93 lek 17.217,48 -20%
Mimi i njësisë
Sasia minimale e porosisë 2 Artikuj
- +
Masat
H.100 L.42 P.50 cm H seduta 75 cm
Koha e dërgimit
10/15 ditë pune
Materiali i ulëses
pëlhurë
Materiali i strukturës
metal
Viadurini Living
Bonaria është një shtrat i rehatshëm i veshur me susta i mbuluar me një pëlhurë të butë në efekt kadifeje të shqetësuar; sedilja e pasme e mbuluar në lëkurë të zezë sintetike dhe strukturë në metal të zi me ngjyra të zeza.

NB : Jo i lëvizshëm

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies