Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Stool në formën e një bagazhi në maiolica pikturuar Sherwood - Toscot

Kod: SHERWOOD
lek 37.337,91 lek 46.747,47 -20%

madein_italy

- +
Material
qeramike
Masat
40340 x H 420 mm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Toscot
Stil i projektimit në Maiolica, Sherwood - Toscot
Kush nuk e njeh pyllin Sherwood? Falë shumë filmave me në qendër figurën e Robin Hood, lisi i fuqishëm ka hyrë në imagjinatat tona.
Prej këtu ideja e këtij stooli / skenë e bërë nga mailica, e rafinuar me dorë. Vendoset në furrë dy herë në 980 ° për gatimin dhe lustrimin.
Rekomanduar për të gjithë dashamirët e pemëve, themelorë për mbijetesën e planetit.

Dimensionet : 40340 x H 420

NB : shoferi i pa përfshirë

Llamba është në dispozicion në ngjyrat e mëposhtme:
- fletë bronzi 38;
- uji matt 88;
- portokalli mat 80;
- kafe 73;
- bardhë e bardhë 57

Toscot propozon modele ndriçimi, të cilat ndërthurin traditën Toskan të formave dhe dekorimeve të shtypura me dorë, duke filluar nga klasike në ato bashkëkohore.
Pjesë individuale të bëra me dorë duke përdorur materiale me cilësi të lartë, duke i kushtuar vëmendje të veçantë shkathtësisë së përdorimit dhe koordinimit. Kujdesi për dekorimet dhe përfundimet u japin produkteve një vlerë të veçantë dhe hulumtimi krijues, i cili është baza e zbatimit të tyre, i kthen objektet në zgjidhjet e projektimit gjithmonë të azhurnuara.Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies