Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Talenti kopsht i zgjatur Talenti Domino 200 / 260cm prodhuar në Itali

Kod: DOMINO200
lek 569.431,57

madein_italy

- +
Masat
l.200 / 260xp.100xh.76cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Talenti
Talenti kopsht i zgjatur Talenti Domino 200 / 260cm prodhuar në Itali
Tavolina e ngrënies së kopshtit Domino nga Talenti është e përbërë nga një majë dru tik natyral dhe një strukturë alumini me pluhur të veshur me dy ngjyra të ndryshme: e bardha dhe grafiti.

P USRDORIMI DHE MIRTMBAJTJA:
Për mbrojtje shtesë, ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave të përshtatshme në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast të shirave të shpeshtë.
Për mirëmbajtjen dhe mbrojtjen e drurit, ne rekomandojmë të përdorni "çantën tonë të kujdesit për dru". Njollat e vogla sipërfaqësore për shkak të vajit ose produkteve të tjera ushqimore duhet të hiqen menjëherë, para se druri t’i thithë ato thellë. Meqenëse është një material natyral, mund të vërehen ndryshime të ngjyrave apo edhe çarje për shkak të shkallës së lagështisë dhe ndryshimeve të papritura të temperaturës.

Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni në clienti@viadurini.it.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Kombinim i rekomanduar

Produkte të shikuara së fundmi