Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Karriget Kuzhinës Moderne, të Lakuara dhe Komode - Komoditeti i Bërë në Itali

Karrige të rehatshme dhe moderne të stilit për kuzhinë, të ndërtuara dhe të punuara me dorë në Itali.

Në këtë pjesë do të gjeni një përzgjedhje fantastike të karrigeve të dizajnuara posaçërisht për të pasur një stil modern dhe të pakuptueshëm.
Zgjidhni nga materialet me cilësi të lartë të ofruar dhe jepni një prekje unike dhe të paimitueshme për kuzhinën tuaj: dru, dru tik, plastike, metali, çeliku, hekuri, pëlhura dhe lëkura.

Për informacion ose sqarime të mëtejshme, kontaktoni shërbimin tonë Desk Ndihmë.

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies