Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Tavolinë kafeje me dizajn modern në natyrë Chic Small

Kod: CHCTC2
lek 71.973,08 lek 79.887,41 -10%

madein_italy

- +
Masat
74x59xh 40 cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Talenti
Kopshti i hapjes së tryezave moderne me xham të sheshtë të shtypur me ekran Chic Small
Të gjitha artikujt në vijën e ngrënies Chic janë bërë me strukturë alumini të pikturuar me ngjyrë të bardhë ose taupe.
P USRDORIMI DHE MIRMBAJTJA
Për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e mbulimit të veçantë në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast të shirave të shpeshta. Nëse blini mbulim, na kërkoni një vlerësim.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies