Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Vazo e ndritshme në natyrë Myyour Pandora e bërë në Itali

Kod: PANDORAILL
lek 32.833,34 lek 44.325,00 -26%

madein_italy

- +
Material
poleasy
Koha e dërgimit
3-4 javë
Myyour
Vazo e ndritshme në natyrë e bërë në Itali Myyour Pandora
Pandora është një familje me vazo në natyrë me linja estetike elegante që ju bëjnë të doni t’i prekni me dorën tuaj!
Ndriçoni kopshtin tuaj me Pandorën!

Prodhuar në Itali në poleazë transparente me ndriçimin; në dispozicion në tre madhësi të ndryshme:
- L 118 x P 45 x H 78 cm i përdorshëm edhe si kuti akulli, kërkon dy llamba fluoreshente kompakte E27 me shumicë 32W - 230V 50 / 60Hz;
- L 45-25 x P 45 x H 98 cm kërkon një llambë fluoreshente kompakte E27 të max 32W - 230V 50 / 60Hz;
- L 45-25 x P 45-25 x H 78 cm kërkon një llambë fluoreshente kompakte E27 të max 32W - 230V 50 / 60Hz.

NB: Llamba nuk përfshihen në çmim; nëse dëshironi t'i blini ato dhe të kërkoni një vlerësim të personalizuar, shkruani në klienti@viadurini.it.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies