Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Vazo moderne e jashtme / e brendshme në Poleasy Myyour Pandora e bërë në Itali

Kod: PANDORAFIOR
lek 26.026,43 lek 35.135,67 -26%

madein_italy

- +
Material
poleasy
Koha e dërgimit
3-4 javë
Myyour
Vazo moderne e jashtme / e brendshme në Poleasy e bërë në Itali Myyour Pandora
Vazoja Pandora nga Myyour karakterizohet nga linja elegante dhe të rafinuara.
Krijuar dhe projektuar nga artizanë të aftë, ai mund të përdoret si individualisht ashtu edhe në triptik, si një kuti lulesh dhe si një kuti akulli.

Pandora është në dispozicion në të bardhë ose ar të ngulitur me pikturë të drejtpërdrejtë në sipërfaqe dhe në madhësitë e mëposhtme:
- L 118 x W 45 x H 78 cm;
- L 45-25 x P 45 x H 98 cm;
- L 45-25 x P 45-25 x H 78 cm.

NB: Të gjitha produktet mund të personalizohen për sa i përket përfundimeve, shkruani tek klienti@viadurini.it dhe kërkoni dosjen me përfundimet në dispozicion.

Poleasy®, një patentë ekskluzive në të gjithë botën, zgjidh përfundimisht problemin, duke garantuar krijimet e Myyour sipërfaqe më kompakte dhe perfoemance që janë vërtet unike për sa i përket qëndrueshmërisë, larjes dhe shkëlqimit të ngjyrave.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies