Dizajn Luksoz i Brendshëm - Viadurini Collection by BRICALE™

Viadurini Collection by BRICALE™, luksi i vërtetë i bërë në Itali për dhomën e ndenjes. Tavolina kafe dhe tavolina të bëra me Venice Briccola dru dhe qelqi. Një mobilje luksoze me një dizajn unik.
Asnjë produkt nuk u gjet

Viadurini Collection nga BRICALE ™ është 100% markë e re e prodhuar në Itali e dizajnit luksoz.

Eleganca, inovacioni dhe qëndrueshmëria kombinohen me bukurinë e një materiali natyror që është unik në botë: druri i marrë nga briccole veneciane , polet historike që kanë karakterizuar gjithnjë lagunën. Për bukurinë e drurit të brikolës veneciane, Koleksioni Viadurini nga BRICALE ™ kombinon origjinalitetin e dizajnit dhe dashurinë për të punuar dhe përfunduar me dorë , duke nënshkruar orendi të një cilësie të lartë, krejt-italiane.

Viadurini Collection nga BRICALE ™ paraqet një fragment autentik të një prej qyteteve më të bukura në botë, Venecia. Lëreni veten të pushtoheni nga këto tryeza ngrënieje të bëra me një elegancë të re, me tavolina kafeje të bëra prej druri dhe qelqi për t’i dhënë një prekje origjinale dhomës tuaj ose për sa i përket ndriçimit nga llamba e tryezës që falë pranisë së drurit të mbyllur me brikol në gotë krijon efekte magjike të ndriçimit.

Në këtë koleksion ju mund të shijoni pastërtinë e qelqit dhe emocionin e drurit të brikolës veneciane në një shkrirje të re. Për më shumë informacion, një vlerësim personal ose për të rregulluar një nga këto produkte të mrekullueshme, ju lutemi kontaktoni stafin tonë. Ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë gjatë gjithë procesit të blerjes për ta bërë blerjen tuaj të shpejtë dhe të shpejtë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë