Rreth nesh

Mirësevini në seksionin "Ata thonë për ne" !
Këtu mund të gjeni shumë informacion dhe kuriozitet se kush jemi në formën e skedarëve PDF që mund të shkarkohen me një klik.

Farë po pret? Kemi artikuj nga: Resto del Carlino, Cesena Today, Corriere della Sera, La Repubblica, Cose di Casa dhe shumë më tepër.
 

Fotogallery

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në