Pajisjet për mobilje me kontratë - Viadurini

Kontrata Viadurini është përgjigja për nevojën e çdo sipërmarrësi ose entiteti që dëshiron të sigurojë ambientin e tij me stil ; qofshin ato zyra , hotele luksoze , B&B , anije , anije , restorante / piceri , universitete ... Viadurini can!

Falë një katalogu të pasur me më shumë se 20,000 produkte të zgjedhura me kujdes, Viadurini ka kompetencën e veçantë për të përkthyer nevojat estetike dhe funksionale të klientit në një gamë të gjërë zgjidhjesh.

Tregtia elektronike Romagna , favorizon dhe shpesh parashikon shijet dhe trendet ndërkombëtare, me një zgjedhje të pafundme të produkteve Made in Italy , duke garantuar cilësi dhe vëmendje maksimale ndaj detajeve për secilën pjesë.
Viadurini është specializuar në furnizime për arredim të kontratave dhe shpesh ka bërë projekte ekskluzive të të gjitha llojeve, duke materializuar idetë e tyre dhe duke propozuar zgjidhje sa më të afërta me kërkesën, ndonjëherë edhe duke tejkaluar pritjet.

Kontakti i drejtpërdrejtë me kompanitë prodhuese lejon që Viadurini të plotësojë madje kërkesat më të pazakonta për produkte me porosi. Personalizimi është fjala e shikimit . Nëse nuk e gjeni ngjyrën ose madhësinë e aksesorëve të arreduar të dizajnit të zgjedhur, Viadurini mund ta krijojë atë direkt ad hoc për klientin tuaj, pasi ai tashmë e ka bërë disa herë.

Për ata që kërkojnë pjesë unike , Koleksioni i veçantë Viadurini ofron më shumë se 3000 artikuj të krijuar ekskluzivisht për markë.

Falë një ekipi shumë të kualifikuar Viadurini, i lindur fillimisht për t’i shërbyer tregut italian, tani është në tregun ndërkombëtar falë faqes zyrtare të përkthyer në 12 gjuhë (italisht, anglisht, frëngjisht, gjermanisht, spanjisht, polonisht, çeke, rumanisht, suedisht, danez, etj. Hollandeze dhe Ruse) ofrimi i ndihmës si përmes bisedës ashtu edhe përmes telefonit.

Nëse jeni kurioz dhe doni të hidhni një vështrim tek ata që kanë punuar tashmë me ne, shikoni pjesën e blogut tonë kushtuar asaj: "Klikoni këtu për të hyrë në BLOG".
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në