Viadurini Contract - Architetti - Interior Designer
VIADURINI CONTRACT: PROJEKTE NË BOTË

Ne jemi te specializuar në arredim contract. Ne kemi krijuar projekte ekskluzive, në bashkëpunim me arkitektë dhe interior designer,
duke u përpjekur çdo herë t'i bëjmë kërkesat e klientëve tanë konkrete dhe unike.
Ne mobilojmë zyra, hotele, vila, godina, resorte, restorante, varka, fjetje dhe mëngjes, universitete, etj.
Ne punojmë në 5 kontinente duke shpërndarë në të gjithë botën.
Contract
NE DIZAJNIM DHE PRODHIM PRODUKTET

Falë një katalogu të pasur prej më shumë se 50,000 referencash të zgjedhura me kujdes, ne i transformojmë nevojat estetike dhe funksionale të klientit në një gamë shumëngjyrëshe të zgjidhjeve të mobilje per ambiente contract me cilësi të lartë të dizajnit italian.
Contract def
NE MENAXHIM TË GJITHË PROCESIN

Me ndihmën e një ekipi shumë të kualifikuar dhe shumëgjuhësh, ne menaxhojmë të gjithë procesin e shitjes duke krijuar kuota të personalizuara, duke organizuar dërgesën dhe duke garantuar një shërbim efikas pas shitjes.
Contract
MADE IN VIADURINI

Falë përvojës sonë dhe një rrjeti kontaktesh të krijuara ndër vite me mjeshtrit, ne mund t'ju garantojmë zgjidhje të personalizuara. Mobilje ekskluzive me punime unike të dorës për të pasuruar projektin tuaj.
Contract
LOGJISTIKA

Organizojmë transportin dhe dërgesën me rrugë ajrore, me anije dhe tokësore të produkteve me korrierë të specializuar në dërgimin e mobiljeve. Ne dërgojmë në të gjithë botën për të arritur klientët tanë kozmopolitë dhe ndërkombëtarë.
Contract1
PARTNERET TONA:

Gruppo BPER Banca - Klientët
Sace - Sigurimi i kredisë
ITA Agenzia ICE - Shërbimet e kërkimit të partnerëve
Viadurini Contract - Architetti - Interior Designer
ÇMIMET TONA:

CORRIERE DELLA SERA dhe STATISTA:
Yjet e e-commerce 2020/21

LA REPUBBLICA dhe ITQF:
Tregtia elektronike më e mirë në Itali 2022/23

IL SOLE 24 ORE dhe STATISTA:
Udhëheqësi i Rritjes 2022

CONFINDUSTRIA
I lidhur
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro