Komplete Mobiljesh Banjë të ngritura nga Toka - Made in Italy

69 Produkte
Viadurini Bathroom
lek 634.418,33 lek 849.363,05  - 25%
Viadurini Bathroom
lek 307.690,40 lek 323.882,27  - 5%
Viadurini Bathroom
lek 330.216,49 lek 435.162,14  - 24%
Viadurini Bathroom
lek 423.311,02 lek 448.752,55  - 6%
Viadurini Bathroom
lek 355.633,09 lek 448.727,62  - 21%
Viadurini Bathroom
lek 247.986,31 lek 312.973,07  - 21%
Viadurini Bathroom
lek 289.649,59 lek 365.301,37  - 21%
Viadurini Bathroom
lek 331.113,54 lek 417.629,66  - 21%
Viadurini Bathroom
lek 493.281,44 lek 621.959,21  - 21%
Viadurini Bathroom
lek 278.585,90 lek 381.548,05  - 27%
Viadurini Bathroom
lek 115.122,26 lek 135.953,91  - 15%
Viadurini Bathroom
lek 223.666,11 lek 309.883,21  - 28%
Viadurini Bathroom
lek 170.241,40 lek 232.437,32  - 27%
Faqe 1 të 2

Me kompozimet tona të pezulluara të mobiljeve ju mund të keni një banjo të modeluar që mund të personalizohet direkt në shtëpinë tuaj.

Viadurini ofron një përzgjedhje të kompleteve të mobiljeve të banjës me mobilje të montuara në mur me një dizajn modern dhe çmime jashtëzakonisht konkurruese.

Kompozimet tona, në varësi të modelit, mund të përfshijnë dollapë, maja të varura, pasqyra, shporta lavanderie, lavamanë, tapete, rafte, shkallë, mbajtëse peshqiri, stol, varëse rrobash, peshqirë ose pajisje të tilla si bombol me vrimë nxjerrëse, enë, sapun, tualet furçë

Mobilje të varura, rafte dhe maja të disponueshme në dru tik, alumini , MDF të llakuara,petëzuar barrikaduar, arre ose lisi dhe materiale inovative dhe lavamanë në rrëshirë, mermer mineral, qeramike.

Për çdo informacion ose pyetje mos hezitoni të kontaktoni shërbimin tonë Help Desk ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë për të gjitha nevojat tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në