Komodinë Dhoma Gjumi për të Mobiluar me Dizajn Modern dhe Vintage

Komodë vintage, dizajn modern, elegant dhe etnik për të mobiluar me stilin e bërë në Itali çdo hapësirë ​​të shtëpisë si dhoma gjumi, hyrja dhe dhoma e ndenjes.
Komodinë dhoma gjumi
metal, dru dhe plastikë me ngjyra dhe përfundime të ndryshme, mobilje me cilësi të lartë dhe luksoze.
80 Produkte
Viadurini Classic
lek 230.135,75 lek 270.747,94  - 15%
Viadurini Classic
lek 232.160,01 lek 273.129,43  - 15%
Viadurini Classic
lek 424.689,53 lek 499.634,75  - 15%
Viadurini Classic
lek 138.144,43 lek 162.522,86  - 15%
Viadurini Classic
lek 126.943,53 lek 149.345,33  - 15%
Viadurini Classic
lek 104.811,63 lek 123.307,80  - 15%
Viadurini Classic
lek 77.866,50 lek 91.607,64  - 15%
Viadurini Classic
lek 95.904,90 lek 112.829,29  - 15%
Viadurini Classic
lek 116.417,39 lek 136.961,63  - 15%
Viadurini Classic
lek 123.704,71 lek 145.534,96  - 15%
Viadurini Classic
lek 141.113,35 lek 166.015,70  - 15%
Viadurini Classic
lek 241.651,54 lek 284.295,93  - 15%
Viadurini Classic
lek 82.049,97 lek 96.529,37  - 15%
Viadurini Classic
lek 90.326,93 lek 106.266,98  - 15%
Viadurini Classic
lek 87.717,89 lek 103.197,52  - 15%
Viadurini Classic
lek 90.686,80 lek 106.690,35  - 15%
Faqe 1 të 4

Komodë e dhomës së gjumit me dizajn elegant vintage, moderne dhe të llastuar Prodhuar në Itali

Ngjyrë komodinë të sigurojë një dhomë gjumi, një hyrje ose një dhomë të gjallë. Komodat janë mobilje që kursejnë hapësirë me një përdorim të gjerë. Në varësi të dhomës në të cilën është vendosur, ju lejon të menaxhoni më mirë hapësiratdispozicion në shtëpinë tuaj.

Viadurini ka zgjedhur stile të ndryshme me kujdes që përfaqësojnë produktet më të mira të artizanatit italian.
 • Komodat vintage për mjedise të bëra në stilin retro të përjetshëm.
 • Komodinë shabby chic dhe provansal për t'i bërë dhomat më me diell dhe më të bollshme falë toneve të bardha dhe të ngrohta tipike të këtij stili.
 • Dizajni komodinë të dizajnuara të jenë të guximshme me forma dhe ngjyra të pazakontë, i projektuar veçanërisht për të kapur sytë e mysafirëve.
 • Modern komodinë për ata që e duan materiale të reja, linjat gjeometrike dhe ngjyrat unike.
Me komodinën e dhomësgjumit ju mund t'i jepni një prekje krejtësisht inovative shtëpisë dhe gjithashtu do të jeni të sigurt se keni zgjedhur një produkt cilësor falë materialeve me cilësi të lartë të përdorura si  druri, metali dhe plastika.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në