Set për Tavolinën Elegante: Pirun, Thika dhe Lugë

65 Produkte
Viadurini Kitchen
lek 14.651,92 lek 22.027,72  - 33%
Viadurini Kitchen
lek 9.568,60 lek 14.352,91  - 33%
Viadurini Kitchen
lek 11.063,70 lek 16.645,38  - 34%
Viadurini Kitchen
lek 7.774,49 lek 11.661,73  - 33%
Viadurini Kitchen
lek 13.256,50 lek 19.934,59  - 33%
Viadurini Kitchen
lek 14.253,23 lek 18.539,17  - 23%
Viadurini Kitchen
lek 10.066,97 lek 13.057,15  - 23%
Viadurini Kitchen
lek 12.758,13 lek 16.545,71  - 23%
Viadurini Kitchen
lek 16.346,36 lek 21.230,34  - 23%
Viadurini Kitchen
lek 10.266,31 lek 13.356,18  - 23%
Viadurini Kitchen
lek 17.841,46 lek 23.223,80  - 23%
Viadurini Kitchen
lek 8.272,86 lek 10.764,68  - 23%
Viadurini Kitchen
lek 8.870,89 lek 11.562,07  - 23%
Viadurini Kitchen
lek 7.774,49 lek 10.066,97  - 23%
Viadurini Kitchen
lek 16.346,36 lek 21.230,34  - 23%
Viadurini Kitchen
lek 5.980,37 lek 7.774,49  - 23%
Viadurini Kitchen
lek 5.980,37 lek 7.774,49  - 23%
Faqe 1 të 3

Takëm argjendi nikeli për tryezën e kuzhinës.

Ata që dëshirojnë të kenë një tryezë gjithnjë elegante dhe perfekte në çdo detaj, e dinë që përveç porcelanit të çmuar të koleksionit të Medusa dhe kristalit nga Versace një tjetër element i rëndësishëm për akomodimin e tryezës që nuk mund të mungojë, është ekskluzive vendosur takëm, nënshkruar Rosenthal Sambonet.

Në këtë pjesë, të dedikuar për grupe takëmesh prej argjendi nikeli çdo shije personale do të jetë e kënaqur.
Vendoseni në një stil klasik që të kujton fisnikërinë franceze të gjykatave, me doreza të dekoruara me një fije të dyfishtë.
Një koleksion i quajtur "Baguette" ekskluziv dhe i përjetshëm, përfaqëson në thjeshtësinë e tij, elegancën e viteve të para të '900.
Koleksioni "barok" një bon ton dhe stil i rafinuar për ata që e duan thjeshtësinë.
Dhe së fundi, koleksioni më modern e nënshkruar Giò Ponti me modele gjeometrike në doreza për të dhuruar një përvojë prekëse.

Lëreni veten të joshni nga hijeshia dhe stili i përjetshëm i koleksioneve të takëmeve të firmosura Rosenthal Sambonet!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në