Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Ndriçimi - Llamba Murano - Made in Italy

Llamba dhe llambadarë prej xhami autentik dhe të certifikuar Murano për shtëpinë tuaj moderne të projektimit.

Zbuloni llambat e çmuara dhe unike të xhamit Murano.

Cilësia e shkëlqyeshme e modeleve të bëra në Itali dhe e mjeshtrave më të mëdhenj të qelqit që me dashuri dhe përkushtim në këtë art të lashtë që daton në 1200 krijojnë me kryevepra dore që synojnë përmirësimin e klasikëve dhe zbulimin e tendencave të reja.

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies