Tabaka Dushi Katror për Banjën me një Stil të Rafinuar dhe Luksoz

8 Produkte
Viadurini Bathroom
lek 72.561,91 lek 108.842,87  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 66.780,87 lek 100.171,32  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 72.561,91 lek 108.842,87  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 63.192,65 lek 94.788,98  - 33%

Tabaka katrore të dushit të të gjitha madhësive në prodhim gresi dhe qeramike për banjën Made in Italy

Zbuloni tabakët më të mirë të dushit në formë katrore për banjën tuaj. Produktet dhe materialet më të mira italiane të zgjedhura posaçërisht për ju.

Për çdo informacion ose pyetje, kontaktoni shërbimin tonë Help Desk, ne do të jemi në gjendje t'ju ndihmojmë në udhëzuesin e blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në