Ndriçimi - Llambadarë Vintage

  • Komente :
  • : 5,0
17 Produkte
Viadurini Lighting
lek 535.443,09 lek 744.265,90  - 28%
Viadurini Lighting
lek 353.938,64 lek 491.974,72  - 28%
Viadurini Lighting
lek 217.785,40 lek 302.721,70  - 28%
Viadurini by Sideform
lek 119.009,50 lek 136.302,76  - 13%
Viadurini by Sideform
lek 36.579,98 lek 41.862,64  - 13%

Llambadarë të cilësisë së mirë me kristal, hekur të farkëtuar, dru dhe qeramikë për dhomat e shtëpisë tuaj dhe një ndriçim të bërë në Itali.

Kjo pjesë e faqes sonë është e dedikuar për llambadarë vintage të disponueshme në katalogun jashtë.
Këtu mund të gjeni përfundimisht zgjidhjen perfekte për nevojën tuaj për një ndriçim unik dhe të pazakontë.

Eachdo llambadar i kësaj kategorie është zgjedhur me kujdes nga stafi ynë për të garantuar idetë më të mira të përshtatshme për çdo lloj apo mjedis dhe mobilje. Karakterizohet nga materiale me cilësi të lartë si qeramika dhe druri, por edhe hekuri dhe bronzi, mund të jeni i sigurt për të blerë një pjesë të mobiljeve me një kohëzgjatje të mirë, pa hequr dorë nga stili.
Zgjidhjet tona të cilësisë së mirë në shitje në internet janë perfekte për të siguruar ambiente të përsëritura në përputhje me stilin e shtëpisë tuaj, por gjithashtu të përshtatshme për dhoma moderne për të dhënë një prekje të papritur duke tërhequr vëmendjen.

Mos dilni për të kontaktuar stafin tonë për ndonjë informacion ose dyshim dhe na lini t'ju drejtojë gjatë blerjes së llambadarit tuaj të cilësisë së mirë. Me vetëm disa klikime do të merrni drejtpërdrejt në shtëpi një pjesë të mobiljeve fantastike që do të lartësojnë mobiljet e shtëpisë tuaj.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në