Kolltuqe Skandinave - Stilin Nordik

11 Produkte

Karriget skandinave Nordike të dizajnit për të dekoruar dhomën e ndenjes ose dhomën e gjumit.

Eleganca dhe shkathtësia janë fjalët që përshkruajnë më së miri kolltuqet skandinave të paraqitura në këtë pjesë të sitit.
Falë linjave të tyre të pastra dhe thelbësore, të frymëzuara nga stili i viteve '50 do të jetë një zgjidhje e shkëlqyeshme për të organizuar hapësirat e dhomave të ndenjes.
Struktura ergonomike dhe absolutisht e rehatshme do t'ju japë momente relaksi për të lexuar një libër ose shikuar TV pas një dite të gjatë në punë.

Karriget dhe karriget e divanit që mund të shndërrohen në një shtrat të stilit nordik me siguri do ta bëjnë dhomën tuaj të jetesës si të cilësisë së mirë, ashtu edhe të rafinuar.
Dizajnerët nordikë preferojnë funksionalitetin dhe rehatinë me vëmendje ekstreme ndaj detajeve.
Tonet e qarta që ndriçojnë dhe mobilojnë mjedisin me mobilje projektuesi. Pëlhura të buta dhe të mbushur për të mirëpritur mysafirët tuaj në një përqafim të ngrohtë.

Mos harroni se për çdo dyshim na gjeni në dispozicionin tuaj të plotë. Do të jetë kënaqësi për ne që t'ju ndihmojmë të zgjidhni kolltukun skandinav që është i duhuri për ju!
Zbuloni ofertat tona dhe blini shtratin e divanit skandinave të ëndrrave tuaja në internet në Viadurini!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë