Ide për Kopësht - Dizajn Italian

53 Produkte
Viadurini in the Garden
lek 53.424,71 lek 75.153,41  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 81.532,47 lek 114.753,47  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 27.210,72 lek 38.299,33  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 20.333,28 lek 28.616,11  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 144.525,78 lek 203.492,29  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 66.780,87 lek 86.815,14  - 23%
Viadurini in the Garden
lek 235.527,18 lek 240.710,18  - 2%
Faqe 1 të 3

Bërë në aksesorë kopshtesh në Itali, ide luksoze: bare lundruese, lëkundje prej druri dhe shtresa të pasme.

Në kopshtin tuaj nuk mund të mungoni ato zbukurime dhe aksesorët e kopshtit që kontribuojnë për t'i bërë hapësirat tuaja në natyrë elegante dhe unike. Këto objekte janë një prekje e klasës për të përfunduar këndin e kopshtit tuaj me dhomën e ndenjes ose pishinën në një mënyrë origjinale.

Në mesin e propozimeve të ndryshme në këtë kategori mund të gjeni bare funksionale lundruese të firmosura nga marka e famshme italiane Trona e bërë nga eko-lëkure nautike e krijuar për ata që duan të organizojnë festa të mrekullueshme pishine me miqtë.
Për ata që duan jeshilen dhe bimët, ata nuk mund të humbasin vazot e ndritshme me forma dhe madhësi të ndryshme nga gems deri tek vazot më klasike. Një objekt jo vetëm funksional për bimët tuaja, por edhe një stil modern që do t'i japë hapësirave tuaja në natyrë një atmosferë unike të ndritshme.
Por jo vetëm, për fëmijët lëkundja e mrekullueshme prej druri e nënshkruar nga Talenti ose një çekiç zbavitës për të kënaqur me një stil relaksues meksikan.

Duke pasur parasysh zgjedhjen tonë të kujdesshme të produkteve, secila prej tyre është bërë nga materiale me cilësi të lartë të bëra në Itali, të qëndrueshme dhe praktike për të zgjatur.
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni përmes bisedës përkatëse ose adresës sonë të postës elektronike, ne jemi në dispozicionin tuaj për t'ju ndihmuar të bëni blerjen përfundimtare të aksesorëve të kopshtit që janë optimale për ju.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në