Ndriçimi - Llamba Muri Moderne

61 Produkte
Viadurini Bathroom
lek 85.519,39 lek 88.539,49  - 3%
Viadurini Lighting
lek 19.336,55 lek 26.491,08  - 27%
Viadurini Lighting
lek 29.303,85 lek 40.146,27  - 27%
Viadurini Lighting
lek 22.625,76 lek 30.997,29  - 27%
Viadurini Lighting
lek 12.558,79 lek 17.205,54  - 27%
Viadurini Lighting
lek 79.937,70 lek 109.514,66  - 27%
Viadurini Lighting
lek 18.638,84 lek 25.535,21  - 27%
Viadurini Lighting
lek 40.865,91 lek 56.803,61  - 28%
Viadurini Lighting
lek 166.952,19 lek 232.063,54  - 28%
Viadurini Lighting
lek 92.596,17 lek 128.708,68  - 28%
Viadurini Lighting
lek 23.622,49 lek 32.835,26  - 28%
Viadurini Lighting
lek 27.011,36 lek 37.545,80  - 28%
Toscot
lek 47.145,30 lek 65.983,50  - 29%
Viadurini Lighting
lek 24.021,18 lek 37.178,01  - 35%
Faqe 1 të 2

Dritat moderne të murit për një banjo, dhomë të gjallë, dhomë të gjallë, tavan dhe dizajn të jashtëm të bëra në Itali.

Idetë origjinale të dizajnit italian për ta bërë ndriçimin e shtëpisë tuaj unike dhe të veçantë.

Stafi ynë zgjodhi llambat më të mira të murit stilit modern për t'i dhënë murit tuaj dritën e përsosur për të nxjerrë mobiljet e shtëpisë tuaj.
Përdorimi i materialeve me cilësi të lartë dhe marka e bërë në Itali janë garanci e aplikimit që do të plotësojë të gjitha nevojat tuaja dhe që do të mbetet i pandryshuar me kalimin e kohës.
Zbuloni të gjithë koleksionin dhe zgjidhni llambën e murit me formën dhe materialin më të përshtatshëm për nevojën tuaj. Forma është e ndryshme, nga llambat më klasike deri tek modelet me formë origjinale, si dhe materialet e përdorura. Materialet klasike si qelqi ose qeramika, por edhe materiale inovative siç është nebulite.

Jeni të joshur nga aplikacioni modern i zgjedhur për ju dhe ndriçimi i shtëpisë tuaj. Dhe mos dilni për të na kontaktuar në rast dyshimi ose për të pasur më shumë informacion mbi produktin, stafi ynë do të jetë i kënaqur t'ju ndihmojë gjatë gjithë procesit të blerjes dhe t'ju përgjigjet pyetjeve tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në