Tavolinat e Dhomës së Ngrënies, Kuzhinës dhe Dhomës së Ndënjes - Drejtkëndëshe, Katrore dhe të Rrumbullakët

 • :
 • : 4,9
Tavolina ngrënie luksoze e bërë me materiale të cilësisë së lartë dhe vëmendje në detaje. Katrore ose drejtkëndëshe modern  tryezë ngrënie me dimensione përshtatshëm për të japin dhomë ngrënie me stil.
385 Produkte
Viadurini Living
lek 523.382,67 lek 615.081,78  - 15%
Viadurini Living
lek 586.301,22 lek 879.414,44  - 33%
Viadurini Living
lek 265.827,76 lek 372.178,79  - 29%
Viadurini Living
lek 730.727,32 lek 1.096.103,44  - 33%
Viadurini Living
lek 643.040,05 lek 964.535,14  - 33%
Viadurini Living
lek 292.540,11 lek 333.266,47  - 12%
Viadurini Living
lek 190.076,32 lek 266.126,78  - 29%
Viadurini Living
lek 821.853,32 lek 1.232.755,05  - 33%
Viadurini Living
lek 266.027,10 lek 345.865,14  - 23%
Viadurini Collection by BRICALE™
lek 800.672,81
Viadurini Living
lek 290.347,30 lek 406.486,23  - 29%
Viadurini Living
lek 250.976,49 lek 351.347,16  - 29%
Viadurini Living
lek 582.862,50 lek 874.331,12  - 33%
Viadurini Living
lek 303.005,77 lek 424.208,08  - 29%
Viadurini Living
lek 565.668,92 lek 848.515,84  - 33%
Viadurini Living
lek 266.027,10 lek 345.865,14  - 23%
Faqe 1 të 9

Tabela projektimi për dhomën e ndenjes dhe kuzhinë të përshtatur, dizajn italian.

Tabela është padyshim pjesa kryesore e mobiljeve në dhomën e ngrënies.
Në dyqanin tonë online mund të gjeni një gamë të gjerë tavolinash ngrënieje prej qelqi, qeramike, druri, hekuri, çeliku, guri dhe mermeri. Karakterizohet nga një dizajn modern, klasik dhe gjithmonë origjinal.
Format që ne propozojmë janë ndër më të ndryshmet por sigurisht që do të gjeni edhe klasikët: tabela drejtkëndëshe, tryeza katrore, tryeza e rrumbullakët.

Si të zgjidhni një tryezë për shtëpinë - Mini Guide:
Tavolinat e ngrënies prej druri janë shumë të dashura për estetikën mikpritëse që komunikojnë dhe për qëndrueshmërinë e materialit.
Druri mund të jetë i llojeve të ndryshme; në varësi të pemës nga vijnë dhe quhen "esenca". Para së gjithash, mund të ndahet në dy kategori kryesore:
 • vështirë si dardha, lisi, arre, dru kuti, qershi
 • e tenderit si bredhi, lisi, plepi, pisha
Druri i ngurtë është i ashtuquajturi "dru i ngurtë" i vlefshëm dhe ekskluziv sepse është marrë direkt nga bagazhi i pemës. Për më tepër është unik sepse pjesët në të cilat është punuar nuk paraqesin zgjidhje të vazhdimësisë. Sidoqoftë, një tavolinë e fiksuar prej druri është e kombinuar me mjedise elegant dhe fshatar, por edhe moderne për t’i dhënë një prekje më të ngrohtë dhomës së ndenjes.

Një tavolinë ngrënieje me xham është një zgjidhje perfekte për ata që kërkojnë përsosje dhe modernitet. Dizajni i tryezës ose drejtkëndëshes së tryezës së qelqit fiks i jep substancave një mjedisi industrial dhe bashkëkohor. Bukuria e një tryeze qelqi është se falë transparencës së saj, ajo i jep më shumë dritë mjedisit duke marrë një efekt të hapësirës më të madhe falë lojërave të reflektimeve dhe kontrasteve të dritës.

Në vend të kësaj, për një zgjidhje më inovative ju mund të zgjidhni një tryezë ngrënieje qeramike. Elegant por edhe i lehtë për tu pastruar. Realizimi i rafteve të këtyre tabelave nënkupton përdorimin e materialeve qeramike të teknologjisë së lartë, të cilat prodhuesit kryesorë italianë dhe evropianë i quajnë në mënyra të ndryshme: Qelq-qeramikë, Superceramic, Cristalceramica, Laminam®, etj.

Një tryezë prej guri ose mermeri është një pjesë e mobiljeve që i jep një rëndësi të caktuar shtëpisë. Materialet janë marrë kryesisht nga guroret në territorin kombëtar italian; përpunimi deri në përbërje ndiqet nga të gjithë mjeshtrit ekspertë të fushës, për ata që duan tryeza të shkëlqyera me cilësi të lartë.

Tabelat e hekurta ose të çelikut i referohen atij stili më modern, ku linjat ndryshojnë nga lineare në lakim dhe gjithashtu rrjedhin në motive për bazat, të gjitha me një stil dhe dizajn unik italian. Materialet janë të çertifikuara dhe rezistente.

Ju gjithashtu mund të porosisni tabela të personalizuara për të gjitha nevojat tuaja.
Për çdo dyshim ose për të pasur një vlerësim të personalizuar, mos hezitoni të na kontaktoni. Stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju këshillojë në blerjen e tryezës suaj të projektimit italian.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në