Pasqyra Dekorative të Murit me Dizajn Barok, Modern dhe Vintage - e Bërë në Itali

  • Komente :
  • : 4,9
281 Produkte
Viadurini Living
lek 906.724,84 lek 1.189.631,56  - 24%
Viadurini Living
lek 854.894,90 lek 1.121.679,52  - 24%
Viadurini Decor
lek 23.522,81 lek 32.892,07  - 28%
Viadurini Decor
lek 54.022,74 lek 75.651,76  - 29%
Viadurini Decor
lek 8.173,18 lek 12.259,78  - 33%
Viadurini Living
lek 181.604,11 lek 249.596,02  - 27%
Viadurini Living
lek 147.117,28 lek 202.191,56  - 27%
Viadurini Decor
lek 268.319,59 lek 347.758,93  - 23%
Viadurini Decor
lek 355.334,06 lek 460.389,36  - 23%
Viadurini Decor
lek 209.113,85 lek 271.010,75  - 23%
Viadurini Bathroom
lek 80.934,44 lek 113.328,14  - 29%
Faqe 1 të 12

Pasqyra të rrumbullakëta, katrore dhe gjeometrike në formë pasqyre të modelit të cilësisë së mirë, barok dhe moderne.

Pasqyrat e dizajnit italian perfekt për të dekoruar hyrjen e shtëpisë, dhomës së ndenjes ose dhomën e gjumit.

Midis propozimeve tona do të gjeni pasqyra të mëdha në mur që mund të bëhen për të porositur sipas kërkesës.
Pasqyra murale 
origjinale dhe moderne të formës drejtkëndore gjithashtu në madhësi të madhe veçanërisht të vlerësuar nga klientët tanë italianë dhe evropianë. Por jo vetëm, por edhe pasqyra të mrekullueshme të murit të rrumbullakët ose pasqyra prej muri argjendi ose të bardhë për të dhënë një prekje elegante në muret tuaja.
Stil klasik për pasqyra në mur drejtkëndëshe ose të rrumbullakët, ose dizajn modern për forma më pak të zakonshme me linja sinuse që do t'ju ndihmojnë dhe shprehni krijimtarinë tuaj.

Për një apartament apo zyrë luksoze kemi edhe pasqyra në mur me barok, ideale për t’i dhënë rëndësi dhe stil ambientit.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në